Na webovém serveru www.pudnibytyvbrne.cz naleznete půdní byty, půdní vestavby, půdní nádstavby, pudy. Pokud máte zájem o výstavbu, tak zde naleznete veškeré potřebné informace. Také zde naleznete informace o výkupu prázdných půdních prostor. Jedná se o jediný specializovaný portál na půdní byty v Brně. Zde naleznete nabídku jak prodeje, pronájmu, ale i výstavbu. Denně je nabídka aktualizovaná a v průmě ru zde naleznete 34 nabídek. brno,půdní byty,půdní vestavby,půdní nádstavby,půdní prostory,pudy,výstavba půdních bytů, brno, brně, brnu, brnem, brna, půdní, půdnímu, půdního, půdním, půdními, půdních, půdníma, byt, bytů, bytě, byty, bytu, bytům, bytem, bytech, byte, prostor, prostorů, prostory, prostoru, prostorům, prostorem, prostorech, vestavba, vestavbě, vestavby, vestavbou, vestavbu, vestavbo, vestavbám, vestavbami, vestavbách, vestaveb

Prodej půdních bytů a prostor

Půdní nástavba 4 bytů 3+KK s terasami v Brně - Králově Poli na ulici PURKYŇOVA 77

Místo: Brno - Královo Pole, ulice Purkyňova
Plocha: viz popis
Patro: 5.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: viz popis
Představujeme Vám půdní nástavba 4 bytů 3+KK s terasami a výhledem do klidného vnitrobloku v Brně – Králově Poli, na ulici Purkyňova. Pojďte s námi vstoupit do tohoto projektu, kde se můžete podílet na realizaci svého bytu, vybírat materiály i měnit dispozice bytu. Jedná se o vysoce moderní bydlení, kousek od centra města, v blízkém dosahu MHD, s možností sportovního využití a krásných vycházek po okolí. V přímém dosahu nového bydliště je veškerá občanská vybavenost (obchody, zdravotnická zařízení, kavárny, restaurace, cukrárny, školy, školky, Technické muzeum, stadion, kluziště Vodova, sportovní zařízení, atd.) Zahájení výstavby jaro 2018, dokončení konec roku 2018. Byty se budou nacházet v cihlovém domě s výtahem, ve 4. a 5.NP. Je zde možné využití společných prostor zahrady ve dvorním traktu, kde můžete trávit společné chvíle a odpočinek s rodinou.

Projekt bytového domu s 10-ti byty a střešními terasami v Brně RYBNICKÁ 31

Místo: Brno - ulice Rybnická
Plocha: viz popis
Patro: 1.-4.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: viz popis
Představujeme Vám projekt bytového domu s 10-ti byty a střešními terasami v Brně na ulici Rybnická, kde můžete volit materiály či si zvolit a měnit dispozice bytu, přičemž v bytech, které se nachází v 1-3.NP jsou plánovány balkony, ve 4.NP jsou plánovaný velké střešní terasy o velikosti 27 m2. Jedná se o velice pěkné a moderní bydlení, kousek od centra města, v těsném dosahu MHD a s možností krásných vycházek po okolí. V blízkosti nového bydliště je veškerá občanská vybavenost (obchody, zdravotnická zařízení, především Fakultní nemocnice Bohunice, kavárny, restaurace, cukrárny, školy, školky, sportovní zařízení, atd.). V okolí domu se můžete napojit na dlouhou cyklostezku, která Vás dovede na Brněnskou přehradu a z druhé strany až k nákupnímu centru Olympia. Dále se zde nachází Anthropos, Jungle park, největší koupaliště v Brně – Riviéra, dopravní hřiště pro děti, nákupní centrum Campus, atd.a to vše v dosahu pár minut od domu. Zahájení výstavby jaro 2018, dokončení říjen 2018. Byty se budou nacházet v cihlovém a dispozice bytů budou: 2x byt 1+kk, 6x byt 3+kk, 2x byt 2+kk. Je zde možnost parkování za cenu 195.000,- Kč.

Luxusní půdní bydlení 3+kk pod Petrovem, Brno - ulice Soukenická (REZERVACE)

Místo: Brno - ulice Soukenická
Plocha: 113 m2
Patro: 5.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 5.242.000,- Kč (cena je vč.provize a DPH)
Chcete bydlet nejen pod hvězdami, ale i pod krásnou brněnskou dominantou kostela Petrov? Máme pro vás prestižní půdní byt 3+kk v klidné lokalitě v těsné blízkosti centra Brna (cca 10min pěšky). Byt je v osobním vlastnictví v 5.NP s výtahem. Celková plocha bytu činí 113 m2.

Mezonetový půdní byt 5 + kk v Brně na ulici Gorkého, 165 m2 + 10 m2 terasa

Místo: Brno - ulice Gorkého
Plocha: 165 m2 + 10 m2
Patro: 6.+7.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: na vyžádání
K prodeji nabízíme moderní a příjemně světlý mezonetový byt s terasou a výhledem na hrad Špilberk. Byt je umístěn v 6. a 7. nadzemním podlaží renovovaného činžovního domu s výtahem, pár kroků od velkého parku a od zastávky MHD.

Novostavba půdního bytu 3+1 s lodžií v Brně - Černých Polích, na ulici Merhautova

Místo: Brno - Černá Pole, ulice Merhautova
Plocha: 104 m2
Patro: 3.NP
Forma: DB
Cena: info o ceně v RK
K prodeji nabízíme novostavbu pěkného cihlového půdního DB 3+1 s lodžií v Černých Polích na ulici Merhautova. Byt se nachází ve 3. NP cihlového domu. Celková plocha činí 104m2. Obrovskou výhodou je vyhrazené oplocené parkování za domem.

Nástavba půdního bytu 2+kk se střešní terasou a krásným výhledem v Brně na ulici Pastrnkova (REZERVACE)

Místo: Brno - Židenice, ulice Pastrnkova
Plocha: 43,2 m2 + střešní terasa (42,1 m2)
Patro: 4.patro
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 2.990.000,- Kč
U břehu řeky Svitavy na ulici Pastrnkova 1 naleznete nástavbu půdního bytu 2+kk se střešní terasou, z které je krásný výhled na dominanty Brna a zatravněné hřiště, které je přímo před domem.

Půdní byt 3+kk (77 m²) v Brně – Černovicích na ulici Charbulova

Místo: Brno - Černovice, ulice Charbulova
Plocha: 82 m2
Patro: 3.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 3.900.000,- Kč
K prodeji nabízíme velice pěkný podkrovní byt 3+kk v Brně - Černovicích, na ulici Charbulova. Byt se nachází ve 3.NP cihlového domu bez výtahu. Celková plocha bytu s terasou je 81,8m2. K bytu náleží sklep o celkové ploše 8m2. Obývací pokoj s kuchyňským koutem má 34,2m2. Kuchyně je vybaven linkou na míru včetně vestavných spotřebičů (sklokeramická deska, el. trouba, digestoř, myčka, lednice). Z obývací části je je vstup na terásku 5m2 s velmi příjemným výhledem do zeleně a na hrad Špilberk.

Mezonetový půdní byt 4+kk (236 m² ) v Brně u Lužáneckého parku

Místo: Brno - město, u Lužáneckého parku
Plocha: 236 m2
Patro: 5.+6.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 7.880.000,- Kč
K prodeji nabízíme mezonetový půdní byt nedaleko centra Brna , bezprostředně u parku Lužánky. Jedná se o cca 12 let starou půdní vestavbu profesionálně provedenou dle projektu renomovaného architekta v 5NP a 6NP domu s výtahem.

Výjimečná mezonetová novostavbu 5+KK v OV s velkorysou terasou v Brně – poblíž Lužáneckého parku (REZERVACE)

Místo: Brno - u Lužáneckého parku
Plocha: 332 m2
Patro:
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 14.900.000,- Kč
Nabízíme výjimečnou mezonetovou novostavbu 5+KK v OV s velkorysou terasou, privátním výtahem a dvougaráží v klidné ulici, v těsné blízkosti Lužáneckého parku. Byt je rozdělen na 3 podlaží, nejvyšší z nich tvoří 80 m2 terasa zhotovena z Bangkirai prken s výhledem na celé Brno včetně hradu Špilberk (automatické zavlažování rostlin, sprcha). Celková plocha bytu činí 332 m2.

Nadstandardní byt 3+kk v Brně – Králově Poli, na ulici Purkyňova

Místo: Brno - Královo Pole, ulice Purkyňova
Plocha: 90 m2 + 8 m2 terasa
Patro: 8.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 5.650.000,- Kč
Nabízíme k prodeji nadstandardní, světlý, dispozičně velmi zdařilý byt v komplexu Eden na Purkyňově ulici ve vyhledávané brněnské čtvrti Královo Pole. Podlahová plocha bytu (podle NOZ) zaujímá 90 m2 a 8metrovou terasu. Mimořádnou světlost a vzdušnost zajišťuje orientace do tří světových stran, umístění bytu nad okolní zástavbou, velká hliníková okna (výška 195 cm) a dvě prosklené stěny z obývacího pokoje a kuchyně s výstupy na terasu (odolné, exotické dřevo bangkirai).

Novostavba velice pěkného bytu 4+kk s terasou (102 m2) v Brně – Černých Polích na ulici Bendlova

Místo: Brno - Černá Pole, ulice Bendlova
Plocha: 102 m2
Patro: 1. podlaží
Forma: Družstevní
Cena: 5.890.000,- Kč
V dokončeném bytovém domě na ulici Bendlova nabízíme luxusní bytovou jednotku 4+kk o velikosti 101 m2, byt se nachází v 3.patře kompletně zrekonstruovaného domu v rezidenční čtvrti Černá Pole. Bytová jednotka je dispozičně řešená jako 3+kk s možností drobných úprav dispozic (4+kk) Orientace bytu V/Z, terasa je orientována do vnitrobloku s parkovacími místy (pro každý byt parkovací místo).

Výstavba luxusních půdních bytů v Brně na ulici Veveří (byt 2+kk - 72,55 m2) - REZERVACE

Místo: Brno - ulice Veveří
Plocha: 72,55 m2
Patro: 5.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 4.312.000,- Kč
Nabízíme k prodeji výjimečnou výstavbu luxusních půdních bytů v osobním vlastnictví v Brně na ulici Veveří, které se nacházejí v domě známého brněnského architekta a stavitele, držitele Řitíř řádu Sv. Řehoře a několika ocenění za zásluhy o brněnské stavitelství, mimo jiné je autorem nájemních domů na Konečného náměstí – Tivoli, Krajský soud v Brně na Rooseveltove ulici a několika dalších domů na ulici Jiráskové.

Střešní nástavba půdního bytu 2+kk v Brně – Židenicích, na ulici Skorkovského (byt č.15 - 48 m2) - REZERVACE

Místo: Brno - Židenice, ulice Skorkovského
Plocha: 48 m2
Patro: 4.patro
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 2.715.000,- Kč
K prodeji nabízíme střešní nástavbu 3 půdních bytů v Brně – Židenicích, na ulici Skorkovského. Součástí bytů jsou lodgie s francouzskými okny. Jedná se o půdní nástavbu s maximálním využitím daného prostory. Byty jsou díky nandstandardním proskleným plochám dostatečně provětlené a zajistí vysoce moderní bydlení s dobrou dostupností do centra Brna. Kolaudace této výstavby je planovaná na 2.čtvrtletí roku 2017. Předností našich staveb je možnost dokončení bytů dle požadavku a představ klienta (obklady, dlažby, podlahy, sanita, atd.). Jedná se o cihlový dům, byty se nacházejí ve 4.patře. K dispozici budou ke každému bytu sklepní koje.

Výstavba luxusních půdních bytů v Brně na ulici Veveří (byt 2+kk -56,24 m2) - REZERVACE

Místo: Brno - ulice Veveří
Plocha: 56,24 m2
Patro: 5.NP
Forma: osobní vlastnictvi
Cena: 3.823.000,- Kč
Nabízíme k prodeji výjimečnou výstavbu luxusních půdních bytů v osobním vlastnictví v Brně na ulici Veveří, které se nacházejí v domě známého brněnského architekta a stavitele, držitele Řitíř řádu Sv. Řehoře a několika ocenění za zásluhy o brněnské stavitelství, mimo jiné je autorem nájemních domů na Konečného náměstí – Tivoli, Krajský soud v Brně na Rooseveltove ulici a několika dalších domů na ulici Jiráskové.

Novostavba luxusního půdního bytu v Brně na ulici Veveří (2+kk - 64,71 m2) - REZERVACE

Místo: Brno - ulice Veveří
Plocha: 64,71 m2
Patro: 5.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 3.990.000,- Kč
Nabízíme k prodeji výjimečnou novostavbu luxusního půdního bytu v osobním vlastnictví v Brně na ulici Veveří, které se nacházejí v domě známého brněnského architekta a stavitele, držitele Řitíř řádu Sv. Řehoře a několika ocenění za zásluhy o brněnské stavitelství, mimo jiné je autorem nájemních domů na Konečného náměstí – Tivoli, Krajský soud v Brně na Rooseveltove ulici a několika dalších domů na ulici Jiráskové.

PŮDNÍ I MEZONETOVÝ BYT PODLE VAŠICH SNŮ ......

Místo:
Plocha:
Patro:
Forma:
Cena:
Vážení klienti, rádi byste koupili půdní či mezonetový byt, ale bohužel Vás nezaujal žádný z bytů v naší nabídce? Pošlete nám prosím Vaši e-mailovou adresu na mail: office@realdata.cz, a my Vám budeme pravidelně zasílat nabídku bytů, která není prezentovaná na těchto stránkách.