Na webovém serveru www.pudnibytyvbrne.cz naleznete půdní byty, půdní vestavby, půdní nádstavby, pudy. Pokud máte zájem o výstavbu, tak zde naleznete veškeré potřebné informace. Také zde naleznete informace o výkupu prázdných půdních prostor. Jedná se o jediný specializovaný portál na půdní byty v Brně. Zde naleznete nabídku jak prodeje, pronájmu, ale i výstavbu. Denně je nabídka aktualizovaná a v průmě ru zde naleznete 34 nabídek. brno,půdní byty,půdní vestavby,půdní nádstavby,půdní prostory,pudy,výstavba půdních bytů, brno, brně, brnu, brnem, brna, půdní, půdnímu, půdního, půdním, půdními, půdních, půdníma, byt, bytů, bytě, byty, bytu, bytům, bytem, bytech, byte, prostor, prostorů, prostory, prostoru, prostorům, prostorem, prostorech, vestavba, vestavbě, vestavby, vestavbou, vestavbu, vestavbo, vestavbám, vestavbami, vestavbách, vestaveb

Prodej půdních bytů a prostor

Novostavba půdního bytu 3+1 s lodžií v Brně - Černých Polích, na ulici Merhautova

Místo: Brno - Černá Pole, ulice Merhautova
Plocha: 104 m2
Patro: 3.NP
Forma: DB
Cena: info o ceně v RK
K prodeji nabízíme novostavbu pěkného cihlového půdního DB 3+1 s lodžií v Černých Polích na ulici Merhautova. Byt se nachází ve 3. NP cihlového domu. Celková plocha činí 104m2. Obrovskou výhodou je vyhrazené oplocené parkování za domem.

Nástavba půdního bytu 2+kk se střešní terasou a krásným výhledem v Brně na ulici Pastrnkova (REZERVACE)

Místo: Brno - Židenice, ulice Pastrnkova
Plocha: 43,2 m2 + střešní terasa (42,1 m2)
Patro: 4.patro
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 2.990.000,- Kč
U břehu řeky Svitavy na ulici Pastrnkova 1 naleznete nástavbu půdního bytu 2+kk se střešní terasou, z které je krásný výhled na dominanty Brna a zatravněné hřiště, které je přímo před domem.

PŮDNÍ I MEZONETOVÝ BYT PODLE VAŠICH SNŮ ......

Místo:
Plocha:
Patro:
Forma:
Cena:
Vážení klienti, rádi byste koupili půdní či mezonetový byt, ale bohužel Vás nezaujal žádný z bytů v naší nabídce? Pošlete nám prosím Vaši e-mailovou adresu na mail: office@realdata.cz, a my Vám budeme pravidelně zasílat nabídku bytů, která není prezentovaná na těchto stránkách.

Novostavba luxusního půdního bytu v Brně na ulici Veveří (2+kk - 64,71 m2)

Místo: Brno - ulice Veveří
Plocha: 64,71 m2
Patro: 5.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 3.990.000,- Kč
Nabízíme k prodeji výjimečnou novostavbu luxusního půdního bytu v osobním vlastnictví v Brně na ulici Veveří, které se nacházejí v domě známého brněnského architekta a stavitele, držitele Řitíř řádu Sv. Řehoře a několika ocenění za zásluhy o brněnské stavitelství, mimo jiné je autorem nájemních domů na Konečného náměstí – Tivoli, Krajský soud v Brně na Rooseveltove ulici a několika dalších domů na ulici Jiráskové.

Mezonetový půdní byt 3+kk (67m² ), Brno – Štýřice, ulice Vídeňská

Místo: Brno - Štýřice, ulice Vídeňská
Plocha:
Patro: 6+7.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 3.990.000,- Kč
K prodeji nabízíme velice pěkný mezonetový půdní byt 3+kk v Brně – Štýřicích na ulici Vídeňská. Byt se nachází v 6.NP o velikosti 67 m2 současné době využíván pro 4 člennou rodinu.

Půdní byt 3+kk (77 m²) v Brně – Černovicích na ulici Charbulova

Místo: Brno - Černovice, ulice Charbulova
Plocha: 82 m2
Patro: 3.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 3.900.000,- Kč
K prodeji nabízíme velice pěkný podkrovní byt 3+kk v Brně - Černovicích, na ulici Charbulova. Byt se nachází ve 3.NP cihlového domu bez výtahu. Celková plocha bytu s terasou je 81,8m2. K bytu náleží sklep o celkové ploše 8m2. Obývací pokoj s kuchyňským koutem má 34,2m2. Kuchyně je vybaven linkou na míru včetně vestavných spotřebičů (sklokeramická deska, el. trouba, digestoř, myčka, lednice). Z obývací části je je vstup na terásku 5m2 s velmi příjemným výhledem do zeleně a na hrad Špilberk.

Mezonetový půdní byt 4+kk (236 m² ) v Brně u Lužáneckého parku

Místo: Brno - město, u Lužáneckého parku
Plocha: 236 m2
Patro: 5.+6.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 7.880.000,- Kč
K prodeji nabízíme mezonetový půdní byt nedaleko centra Brna , bezprostředně u parku Lužánky. Jedná se o cca 12 let starou půdní vestavbu profesionálně provedenou dle projektu renomovaného architekta v 5NP a 6NP domu s výtahem.

Výstavba půdního mezonetového bytu 4+kk v Brně na ulici Pekařská

Místo: Brno - ulice Pekařská
Plocha: 113,50 m2 + terasa 52,80 m2
Patro: 4. + 5. NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 7.890.000,- Kč
Bydlení na ulici Pekařská, představuje jedinečnou příležitost k bydlení v historickém centru Brna. Umístění, provedení a originalita těchto nově budovaných půdních bytů naplňuje představy o nadstandardním bydlení v centru Brna.

Prodej půdního bytu 4+kk (135 m²) Mojmírovo náměstí, Brno - Královo Pole

Místo: Brno - Kr.Pole, ulice Mojmírovo náměstí
Plocha: 134,96 m2 + terasa 11,5 m2
Patro: 5. NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 6.595.000,- Kč
Nadstandardní a vkusně řešený střešní byt 4+kk v atraktivní lokalitě Brno - Královo Pole, ulice Mojmírovo náměstí, bytový dům Park Rezidence. Uvnitř tohoto bytového komplexu 4 budov se nachází 3 velké okrasné soukromé zahrady, které lze využít k odpočinku. Slunný střešní byt (134,96 m2) v 5.NP s terasou (11,5 m2) orientovanou do vnitro-bloku s dostatkem soukromí a klidu.

Výjimečná mezonetová novostavbu 5+KK v OV s velkorysou terasou v Brně – poblíž Lužáneckého parku (REZERVACE)

Místo: Brno - u Lužáneckého parku
Plocha: 332 m2
Patro:
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 14.900.000,- Kč
Nabízíme výjimečnou mezonetovou novostavbu 5+KK v OV s velkorysou terasou, privátním výtahem a dvougaráží v klidné ulici, v těsné blízkosti Lužáneckého parku. Byt je rozdělen na 3 podlaží, nejvyšší z nich tvoří 80 m2 terasa zhotovena z Bangkirai prken s výhledem na celé Brno včetně hradu Špilberk (automatické zavlažování rostlin, sprcha). Celková plocha bytu činí 332 m2.

Luxusní půdní bydlení 3+kk pod Petrovem, Brno - ulice Soukenická

Místo: Brno - ulice Soukenická
Plocha: 113 m2
Patro: 5.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 5.242.000,- Kč (cena je vč.provize a DPH)
Chcete bydlet nejen pod hvězdami, ale i pod krásnou brněnskou dominantou kostela Petrov? Máme pro vás prestižní půdní byt 3+kk v klidné lokalitě v těsné blízkosti centra Brna (cca 10min pěšky). Byt je v osobním vlastnictví v 5.NP s výtahem. Celková plocha bytu činí 113 m2.

Nadstandardní byt 3+kk v Brně – Králově Poli, na ulici Purkyňova

Místo: Brno - Královo Pole, ulice Purkyňova
Plocha: 90 m2 + 8 m2 terasa
Patro: 8.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 5.650.000,- Kč
Nabízíme k prodeji nadstandardní, světlý, dispozičně velmi zdařilý byt v komplexu Eden na Purkyňově ulici ve vyhledávané brněnské čtvrti Královo Pole. Podlahová plocha bytu (podle NOZ) zaujímá 90 m2 a 8metrovou terasu. Mimořádnou světlost a vzdušnost zajišťuje orientace do tří světových stran, umístění bytu nad okolní zástavbou, velká hliníková okna (výška 195 cm) a dvě prosklené stěny z obývacího pokoje a kuchyně s výstupy na terasu (odolné, exotické dřevo bangkirai).

Novostavba velice pěkného bytu 4+kk s terasou (102 m2) v Brně – Černých Polích na ulici Bendlova

Místo: Brno - Černá Pole, ulice Bendlova
Plocha: 102 m2
Patro: 1. podlaží
Forma: Družstevní
Cena: 5.890.000,- Kč
V dokončeném bytovém domě na ulici Bendlova nabízíme luxusní bytovou jednotku 4+kk o velikosti 101 m2, byt se nachází v 3.patře kompletně zrekonstruovaného domu v rezidenční čtvrti Černá Pole. Bytová jednotka je dispozičně řešená jako 3+kk s možností drobných úprav dispozic (4+kk) Orientace bytu V/Z, terasa je orientována do vnitrobloku s parkovacími místy (pro každý byt parkovací místo).

Půdní mezonetový byt 3+KK (nyní situaovaný jako 2+KK) v Brně na ulici Tržní

Místo: Brno - ulice Tržní
Plocha: 107 m2
Patro: 6. NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 4.490.000,- Kč
K prodeji nabízíme půdní mezonetový byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+kk ( nyní 2+kk) situovaný v 6. poschodí šestipatrového cihlového domu bez výtahu. Byt je plně klimatizován, topení a ohřev vody pomocí elektrické energie ve výhodné sazbě D45d ( 20 hodin nízký tarif, 4 hodiny vysoký tarif denně). Topení zajištěno deskovými radiátory, pod francouzskými okny v obývacím pokoji a v pracovně jsou navíc instalovány fan – coily. Toaleta, koupelna a prostor před kuchyňskou linkou jsou pro zvýšení komfortu vyhřívány také podlahovým topením. Podlahy jsou kvalitní laminátové s velmi realistickým vzorem dubu. Schodiště v kombinaci masivního dubu a nerezi. Vertikální okna plastová, střešní okna poplastovaná Velux včetně venkovního i vnitřního stínění. Interiérové dveře Sapeli s obložkovými zárubněmi. Venkovní dveře vysoce bezpečnostní protipožární. Kuchyňská linka s barovým pultem včetně vestavěných spotřebičů Ariston ( Sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, digestoř, mikrovlnná trouba, myčka, lednice s mrazákem). Systém osvětlení bytu doplněn o stmívací moduly. Koupelna vybavena vanou i sprchovým koutem.

Novostavba velice pěkného půdního bytu v Brně na ulici Veveří (1+kk - 60,98 m2) - REZERVACE

Místo: Brno - ulice Veveří
Plocha: 60,98 m2
Patro: 5.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 3.545.000,- Kč
K prodeji nabízíme velice pěknou novostavbu půdního bytu v osobním vlastnictví v Brně na ulici Veveří, která se nachází v domě známého brněnského architekta a stavitele, držitele Řitíř řádu Sv. Řehoře a několika ocenění za zásluhy o brněnské stavitelství, mimo jiné je autorem nájemních domů na Konečného náměstí – Tivoli, Krajský soud v Brně na Rooseveltove ulici a několika dalších domů na ulici Jiráskové.

Střešní nástavba půdního bytu 2+kk v Brně – Židenicích, na ulici Skorkovského (byt č.16 - 50,7 m2) - REZERVACE

Místo: Brno - Židenice, ulice Skorkovského
Plocha: 50,7 m2
Patro: 4.patro
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 2.820.000,- Kč
K prodeji nabízíme střešní nástavbu 3 půdních bytů v Brně – Židenicích, na ulici Skorkovského. Součástí bytů jsou lodgie s francouzskými okny. Jedná se o půdní nástavbu s maximálním využitím daného prostory. Byty jsou díky nandstandardním proskleným plochám dostatečně provětlené a zajistí vysoce moderní bydlení s dobrou dostupností do centra Brna. Kolaudace této výstavby je planovaná na 2.čtvrtletí roku 2017. Předností našich staveb je možnost dokončení bytů dle požadavku a představ klienta (obklady, dlažby, podlahy, sanita, atd.). Jedná se o cihlový dům, byty se nacházejí ve 4.patře. K dispozici budou ke každému bytu sklepní koje.

Výstavba luxusních půdních bytů v Brně na ulici Veveří (byt 2+kk - 72,55 m2) - REZERVACE

Místo: Brno - ulice Veveří
Plocha: 72,55 m2
Patro: 5.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 4.312.000,- Kč
Nabízíme k prodeji výjimečnou výstavbu luxusních půdních bytů v osobním vlastnictví v Brně na ulici Veveří, které se nacházejí v domě známého brněnského architekta a stavitele, držitele Řitíř řádu Sv. Řehoře a několika ocenění za zásluhy o brněnské stavitelství, mimo jiné je autorem nájemních domů na Konečného náměstí – Tivoli, Krajský soud v Brně na Rooseveltove ulici a několika dalších domů na ulici Jiráskové.

Střešní nástavba půdního bytu 2+kk v Brně – Židenicích, na ulici Skorkovského (byt č.15 - 48 m2) - REZERVACE

Místo: Brno - Židenice, ulice Skorkovského
Plocha: 48 m2
Patro: 4.patro
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 2.715.000,- Kč
K prodeji nabízíme střešní nástavbu 3 půdních bytů v Brně – Židenicích, na ulici Skorkovského. Součástí bytů jsou lodgie s francouzskými okny. Jedná se o půdní nástavbu s maximálním využitím daného prostory. Byty jsou díky nandstandardním proskleným plochám dostatečně provětlené a zajistí vysoce moderní bydlení s dobrou dostupností do centra Brna. Kolaudace této výstavby je planovaná na 2.čtvrtletí roku 2017. Předností našich staveb je možnost dokončení bytů dle požadavku a představ klienta (obklady, dlažby, podlahy, sanita, atd.). Jedná se o cihlový dům, byty se nacházejí ve 4.patře. K dispozici budou ke každému bytu sklepní koje.

Střešní nástavba půdního bytu 3+kk v Brně – Židenicích, na ulici Skorkovského (byt č. 17 - 66,9 m2) - REZERVACE

Místo: Brno - Židenice, ulice Skorkovského
Plocha: 66,9 m2
Patro: 4.patro
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 3.678.000,- Kč
K prodeji nabízíme střešní nástavbu 3 půdních bytů v Brně – Židenicích, na ulici Skorkovského. Součástí bytů jsou lodgie s francouzskými okny. Jedná se o půdní nástavbu s maximálním využitím daného prostory. Byty jsou díky nandstandardním proskleným plochám dostatečně provětlené a zajistí vysoce moderní bydlení s dobrou dostupností do centra Brna. Kolaudace této výstavby je planovaná na 2.čtvrtletí roku 2017. Předností našich staveb je možnost dokončení bytů dle požadavku a představ klienta (obklady, dlažby, podlahy, sanita, atd.). Jedná se o cihlový dům, byty se nacházejí ve 4.patře. K dispozici budou ke každému bytu sklepní koje.

Výstavba luxusních půdních bytů v Brně na ulici Veveří (byt 2+kk -56,24 m2) - REZERVACE

Místo: Brno - ulice Veveří
Plocha: 56,24 m2
Patro: 5.NP
Forma: osobní vlastnictvi
Cena: 3.823.000,- Kč
Nabízíme k prodeji výjimečnou výstavbu luxusních půdních bytů v osobním vlastnictví v Brně na ulici Veveří, které se nacházejí v domě známého brněnského architekta a stavitele, držitele Řitíř řádu Sv. Řehoře a několika ocenění za zásluhy o brněnské stavitelství, mimo jiné je autorem nájemních domů na Konečného náměstí – Tivoli, Krajský soud v Brně na Rooseveltove ulici a několika dalších domů na ulici Jiráskové.