Na webovém serveru www.pudnibytyvbrne.cz naleznete půdní byty, půdní vestavby, půdní nádstavby, pudy. Pokud máte zájem o výstavbu, tak zde naleznete veškeré potřebné informace. Také zde naleznete informace o výkupu prázdných půdních prostor. Jedná se o jediný specializovaný portál na půdní byty v Brně. Zde naleznete nabídku jak prodeje, pronájmu, ale i výstavbu. Denně je nabídka aktualizovaná a v průmě ru zde naleznete 34 nabídek. brno,půdní byty,půdní vestavby,půdní nádstavby,půdní prostory,pudy,výstavba půdních bytů, brno, brně, brnu, brnem, brna, půdní, půdnímu, půdního, půdním, půdními, půdních, půdníma, byt, bytů, bytě, byty, bytu, bytům, bytem, bytech, byte, prostor, prostorů, prostory, prostoru, prostorům, prostorem, prostorech, vestavba, vestavbě, vestavby, vestavbou, vestavbu, vestavbo, vestavbám, vestavbami, vestavbách, vestaveb

Prodej půdních bytů a prostor

Ojedinělá novostavba půdního bytu 2+kk v Brně – Králově Poli, na ulici Slovinská

Místo: Brno - Královo Pole, ulice Slovinská
Plocha: 52,39 m2 + 8,27 m2 lodžie
Patro: 5.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 3.080.000,- Kč
K prodeji nabízíme novostavbu velice vkusně řešené novostavby půdního bytu 2+kk s terasou jen pár minut od centra Brna a přitom ve velmi klidné lokalitě, jejíž předností je spousta obchůdků, útulných restaurací a kaváren, vyhlášeného koupaliště, kterému dominuje velké dětské hřiště s pestrým vyžitím, školek, škol, sportovních i kulturních aktivit.

Výstavba luxusních půdních bytů v Brně na ulici Veveří

Místo: Brno - ulice Veveří
Plocha:
Patro: 5. patro
Forma: osobní vlastnictví
Cena: viz popis
Nabízíme k prodeji výjimečnou výstavbu luxusních půdních bytů v osobním vlastnictví v Brně na ulici Veveří, které se nacházejí v domě známého brněnského architekta a stavitele, držitele Řitíř řádu Sv. Řehoře a několika ocenění za zásluhy o brněnské stavitelství, mimo jiné je autorem nájemních domů na Konečného náměstí – Tivoli, Krajský soud v Brně na Rooseveltove ulici a několika dalších domů na ulici Jiráskové.

Novostavba mezonetového bytu 4+kk, ul. Gorkého, Brno

Místo: ulice Gorkého, Brno
Plocha: 119 m2 + balkon 7 m2
Patro: 5.+6.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 6.000.000,- Kč
K prodeji nabízíme luxusní mezonetový byt v osobním vlastnictví 4+kk v Brně, na ulici Gorkého. Byt se nachází v cihlovém domě s výtahem, v 5.a6.NP. Celková plocha činí 119 m2 + balkon 7 m2. Dispozice: vstup, z chodby samostatné WC, dále otevřený prostor obývák, jídelna, kuchyně, interiérová schodiště do mezonetu, spodní ložnice 14,5 m2, nahoře ložnice 16,2 m2, pracovna 13 m2, koupelna s WC 12,5 m2. Součástí bytu je sklep.

Nabízíme prodej krásného atypického mezonetového bytu 4+1 o CP 193 m2, ulice Husitská, Brno-Královo Pole.

Místo: Brno - Královo Pole, ulice Husitská
Plocha: 193 m2
Patro: 5./5
Forma:
Cena: 6.690.000,- Kč
Nabízíme prodej krásného atypického mezonetového bytu 4+1 o CP 193 m2, ulice Husitská, Brno-Královo Pole. Jedná se o luxusní a velmi kvalitně postavený byt určený pro náročného klienta. Nemovitost se vyznačuje nadstandardními prvky. Dominantou je podkrovní obývací pokoj s krbem a terasou (15 m2 ) s výhledem do zeleného vnitro-bloku. Součástí podkroví je další místnost "pracovna" navazující na obývací pokoj. Výhodou bytu je spousta úložného prostoru, dvě komory a vestavěné skříně .

Prodej bytu v OV 5+kk Brno - Černá Pole, ul. Zemědělská, 220m2, atraktivní lokalita

Místo: Brno - Černá Pole, ulice Zemědělská
Plocha: 220 m2
Patro: 5/5
Forma: OV
Cena: 4.900.000,- Kč
Prodej bytu v OV 5+kk Brno - Černá Pole, ul. Zemědělská, 220m2, atraktivní lokalita. Nabízíme Vám zprostředkování prodeje krásného atypického bytu, který je půdní vestavbou cihlového bytového domu bez výtahu, umístěného v klidné a atraktivní lokalitě v Brně - Černých Polích, na ul. Zemědělská.

Výjimečná mezonetová novostavbu 5+KK v OV s velkorysou terasou v Brně – poblíž Lužáneckého parku

Místo: Brno - u Lužáneckého parku
Plocha: 332 m2
Patro:
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 14.900.000,- Kč
Nabízíme výjimečnou mezonetovou novostavbu 5+KK v OV s velkorysou terasou, privátním výtahem a dvougaráží v klidné ulici, v těsné blízkosti Lužáneckého parku. Byt je rozdělen na 3 podlaží, nejvyšší z nich tvoří 80 m2 terasa zhotovena z Bangkirai prken s výhledem na celé Brno včetně hradu Špilberk (automatické zavlažování rostlin, sprcha). Celková plocha bytu činí 332 m2.

Půdní byt 2+kk, lokalita pod Petrovem, Brno

Místo: Brno pod Petrovem
Plocha: 75 m2
Patro: 5. NP
Forma: OV
Cena: 7.554.000,- Kč
K prodeji nabzíme podkrovní byt v nově zrekonstruovaném secesním domě v samém centru Brna pod Petrovem. Bydlení v tomto bytě je pro ty, kteří hledají něco jedinečného.

Nadstandardní mezonetový byt 3+kk, Brno-Černovice, ul. Zvěřinova

Místo: Brno - Černovice, ulice Zvěřinova
Plocha: 95 m2
Patro: 6.+7.NP
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 4.450.000,- Kč
K prodeji nabízíme nadstandardní mezonetový byt 3+kk, který se nachází v cihlovém domě s výtahem, v 6.a7.NP, ve velmi pěkné lokalitě Brně – Černovicích na ulici Zvěřinova. Byt je orientovaný na jihozápad. Celková plocha bytu činí 95 m2, z toho rozměry jednotlivých místností činí: hala (6,2 m²), ložnice (12 m²), koupelna (4,8 m²), kuchyň s obývací částí (27 m²), pokoj (14 m²), šatna (5,1 m²), terasa (16,7 m²).

Půdní byt 5+1, ul. Pekařská, Brno

Místo: Pekářská ulice
Plocha: 280 m2
Patro: 4.patro
Forma: OV
Cena: 9.250.000,- Kč (cena je včetně provize a DPH)
K prodeji nabízíme nově zrekonstruovaný půdní byt v centru Brna na ulici Pekařská. Byt se nachází v cihlovém domě, ve 4.patře. Celková plocha činí 200 m2 + terasa 80 m2. Konstrukce terasy je připravena na zbudování bazénu nebo zahrady.

Mezonetová novostavba 6+kk, Brno- Královo Pole, ulice Božetěchova

Místo: Brno - Královo Pole, ulice Božetěchova
Plocha: 193 m2
Patro: 2.patro
Forma: osobní vlastnictví
Cena: 7.500.000,- Kč
K prodeji nabízíme cihlovou novostavbu mezonetového bytu 6+kk v Brně – Králově Poli, na ulici Božetěchova. Byt se nachází v cihlovém domě, ve 2.patře bez výtahu. Kolaudace byla v roce 2007. Celková plocha činí 193 m2, z toho rozměry jednotlivých místností činí: spodní část bytu – pokoj s kk 28m2, obývací pokoj 31m2, pokoj 19m2, koupelna, WC, komora, lodžie horní část bytu – pokoje 27m2, 21m2, 18m2, koupelna, WC, velká šatna, lodžie a úložné půdní prostory.